Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda Czarnek youtuberem. "Swobodny przekaz, do którego namówili mnie koledzy "

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 11:38 Powrót do artykułu
panie wojewodo, hetman wg moich obserwacji jest bardzo rzadko w brukseli. on częściej pilnuje marszałka i jego ludzi. odkąd pojawiło sie cba w marszał. to biega wokół szklanego domu i tylko nasłuc***e czy już się dobierają mu do ogona czy jeszcze nie. robi też konferencje z pracownikami, wywołując ich pojedynczo z budynku. chyba traci orientację. pewnie zgubił ....compas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego mówię moim dzieciom - "NIE SŁUCHAJ KOLEGÓW". Jak widać dotyczy to nie tylko dzieciństwa. Przykro widzieć niezaspokojone parcie na szkło. Dlaczego znowu Lublin??? Żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DNO DNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek nie spadł na samo dno. On chyba zawsze tam był. Poziom poraża, gdy się pomyśli że tacy ludzie są władni wydawać decyzje w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgonić lepkie łapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przedszkolak ten wojewoda się zachowuje i w naszym przedszkolu wszyscy się z niego śmieją, że duży a ..... ( pani nie kazała tego głośno mówić)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające, taki poziom wypowiedzi reprezentuje Wojewoda Lubelski ? Wstyd dla regionu i jego macierzystej uczelni. Panie Wojewodo Przemysławie Czarnku, błagam Pana, proszę przestać ośmieszać siebie i przez to całe nasze województwo. Czy w Pana partii ogłoszono jakiś konkurs na największy blamaż medialny ? Niech Pan nie bierze w nim udziału - internet nie zapomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcesz, ja ci piwo postawie. bez "psytulania"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd....a miał być takim dobrym Wojewodą, a pokazał buractwo - pomysł dobry, ale wykonanie.... Pozdrowienia dla pracowników LUW - którzy "wzięli" się do pracy :-) tak dalej :-) ps. pozdrowienia dla kolegów, którzy go na tą minę wpuścili - tak się wykańcza wewnętrzną konkurencję ;-) dzięki chłopaki :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nazywa "odpowiednie dać rzeczy słowo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może prezes zobaczy i pochwali , a wtedy to przed nim już tylko warszawka z koleżanką z Chełma ,też bardzo wygadaną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słownictwo rodem spod budki z piwem, co za wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość odleciał co on wyrabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Panem Wojewodą.Polska to nie wstyd. Wstyd to ludzie na stołkach z nadania PIS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch.j z tym PISEM gość jest zajefajny ma mój głos!!!!!!!!!!!!!! ja nic nie przytuliłem ale na piwo zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wspólna wycieczka do Izraela panów pogodzi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowincjusz zawsze pozostanie prowincjuszem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tam zamiast Pana Wojewody wolał posłuchać Mańka Kowalskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom pisuaru .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...